історія про нас і нашу команду

Меблева студія Malleta

Меблева студія з творчим та креативним мисленням з використанням інноваційних технологій в виробництві меблів.

 

Malleta- це компанія з багаторічним досвідом роботи. Заснована у 2004 році.

Головний принцип компанії- не стояти на місці, а розвиватися разом з меблевою індустрією, трендами дизайну, постійно відновлювати технічну базу та виробничі ресурси. Malleta виробляє кухонні меблі, дитячі, спальні, вітальні, гардероби, меблі для ванних кімнат, а також меблі для офісу, магазинів та готельної індустрії.

За роки нашої успішної якісної роботи ми забезпечили меблями більше 350 офісів вітчизняних компаній. Виготовили понад 200 функціональних кухонних меблів, більш ніж 140 затишних спальних кімнат, та 170 вітальних кімнат,  крім цього: готельні комплекси, ресторани, магазини, банківські установи та медичні центри обладнанні нашими меблями. За ці роки ми подарували комфорт та радість багатьом, і не збираємось на цьому зупинятися. Наша команда навчилась максимально задовольняти потреби кожного клієнта. 

Індивідуальний підхід  до кожного клієнта: готові інтер’єрні рішення або індивідуальне замовлення меблів, це те що закріпило нашу позицію на вітчизняному ринку.  

Нові ідеї в нас завжди з’являються з новим замовленнями, адже в нас команда творчих людей з креативним мисленням. І ми готові ці ідеї вам запропонувати;) Якщо є у вас власні ідеї, дизайнерські рішення, проекти, фотокартки або інші зображення- наші майстри з задоволенням допоможуть Вам їх втілити, або наш дизайнер-конструктор допоможе Вам розробити індивідуальний ескіз.  

Наші партнери- всесвітньо відомі бренди, які мають високий рівень довіри серед споживачів, і таким чином- наші меблі є гарантією якості та практичності матеріалів та фурнітури. Саме тому, наші меблі стоять на одній ланці з європейськими виробниками.

Студія з виготовлення меблів Malleta - якість, комфорт, оригінальність, позитивні емоції задоволених клієнтів.